Professional ALUMINUM Design

ŞİRKETİMİZ

Biz Kimiz ?

Modül Metalürji Limited Şirketi müşteri taleplerine göre ürün geliştirme, döküm model tasarımı, enjeksiyon kalıp tasarımı ,kolik kalıp tasarımı ve bu kalıpların üretimini yapmaktadır.

İmal edilen kalıplardan yenilikçi döküm yöntemleri ile ürünlerinizin dökümünü gerçekleştirmekte ve döküm sonrası talaşlı imalat operasyonlarını istediğiniz hassasiyette yapmaktadır.

Modül Metalurji Üniversite işbirlikleri ile arge faaliyetlerinize katkıda bulunarak sanayide üretmek istediğiniz ürünlerde malzeme seçimi ve ürün geliştirme hizmetleri vermektedir.

0
Yıllık Tecrübe
0
+
Üretim Adedi
0
Çeşit Model

HİKAYEMİZ

Nasıl Başladık ?

Modül Metalürji Limited Şirketi, 2018 yılında Sakarya Türkiye’de bulunan akademisyen destekli uzman kadrosu tarafından Otomotiv, Lastik Endüstrisi, Savunma Sanayi, Havalandırma Sanayi, Beyaz Eşya, Elektrik Elektronik Sanayi, Otomasyon ürünleri vb. Sektörlerde yenilikçi çözümler ile yüksek kalitede döküm ürünleri üretmek amacıyla kurulmuştur.

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz ?

Modül Metalürji kum döküm, kokil döküm ve yüksek basınçlı döküm, kumlama ve talaşlı imalat yöntemlerine sahiptir.
Modül Metalürji Limited Şirketi olarak aynı anda 0,25 kg ile 200 kg, günlük 1 ton alüminyum döküm üretim ve işleme kapasitesine sahiptir.

Faaliyet alanlarımız

Üretim yaptığımız Alanlar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Bir Uzman ile iletişime geçin